Ekibimiz

Yönetim

Prof. Dr. Servet Turan
AR-GE Koordinatörü / Yönetim Kurulu Başkanı
  • İstanbul Teknik Üniversitesi, Metalurji Müh. Böl. (Lisans, 1988)
  • Leeds Üniversitesi, İngiltere (Y.Lisans, 1990)
  • Cambridge Üniversitesi, İngiltere (Doktora,1995)

4691 Sayılı Yasa Kapsamında Görevlendirilen Personel

sturan@eskisehir.edu.tr

Pervin Gençoğlu
Araştırmacı / Seramik Yüksek Mühendisi / AR-GE ve Teknoloji Geliştirme Müdürü
  • Anadolu Üniversitesi - Mühendislik Mimarlık Fakültesi
  • Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü (Lisans, 2003)
  • Anadolu Üniversitesi - Fen Bilimleri Enstitüsü
  • Seramik Mühendisliği Ana Bilim Dalı (Y.Lisans, 2008)

pdag@seramikarastirma.com.tr

4691 Sayılı Yasa Kapsamında Görevlendirilen Personel

Dr. Öğr. Üyesi Umut Savacı
ARGE Personeli
Doç. Dr. Erhan Ayas
Test - Analiz Müdürü

Teknik Kadro

Gülden Tok
Araştırmacı / Seramik Yüksek Mühendisi / Kalite & Eğitim Uzmanı
  • Anadolu Üniversitesi – Mühendislik Mimarlık Fakültesi
  • Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü (Lisans,2004)
  • Anadolu Üniversitesi – Fen Bilimleri Enstitüsü
  • Seramik Mühendisliği Ana Bilim Dalı (Y. Lisans,2007)
  • Anadolu Üniversitesi – Fen Bilimleri Enstitüsü
  • Çevre Mühendisliği Ana Bilim Dalı (Y. Lisans,2015)

gulden@sam.org.tr

Eda Atan
Araştırmacı / Malzeme Yüksek Mühendisi / Uzman
  • Anadolu Üniversitesi - Mühendislik Mimarlık Fakültesi
  • Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü (Lisans, 2010)
  • Anadolu Üniversitesi - Fen Bilimleri Enstitüsü
  • Anadolu Üniversitesi – Nanoteknoloji Anabilim Dalı (Y.Lisans, 2014)

eda@sam.org.tr

Ebru Cici
Ar-Ge Personeli
  • Eskişehir Teknik Üniversitesi  Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü (Lisans,  2021)

ebru@sam.org.tr

Mohsen Zamani
Araştırmacı
  • Payam Nour University of Iran - Mühendislik Fakültesi - Endüstri Mühendisliği (Lisans - 2012)
  • Anadolu Üniversitesi - Fen Bilimleri Enstitüsü - Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (Yüksek Lisans - 2019)
  • Eskişehir Teknik Üniversitesi - Lisansüstü Eğitim Enstitüsü - Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (Doktora devam ediyor)

mohsen@sam.org.tr

Özgür Saka
Ar-Ge Personeli
  • Anadolu Üniversitesi Porsuk MYO Makine Resim (Önlisans, 2019)
  • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, MMF, Endüstri Mühendisliği (Lisans, 2023)

ozgur@sam.org.tr

Göksel Yılmaz
Tekniker / Seramik Teknikeri / Proses Lab. Sorumlusu
  • Dumlupınar Üniversitesi - Kütahya Meslek Yüksek Okulu Seramik Bölümü (Ön Lisans, 2000)

goksel@sam.org.tr

Muhammed Kavak
Tekniker / Seramik Teknikeri
  • Anadolu Üniversitesi - Bozüyük Meslek Yüksek Okulu Seramik Bölümü (Ön Lisans, 2015)

muhammed@sam.org.tr

Mustafa Çobancı
Tekniker / Seramik Teknikeri / Isıl Analizler Lab. Sorumlusu
  • Anadolu Üniversitesi - Bozüyük Meslek Yüksek Okulu Seramik Bölümü (Ön Lisans, 1994)

mustafa@sam.org.tr

Orhan Çetin
Tekniker / Seramik Teknikeri / X-Işınları Lab. Sorumlusu
  • Anadolu Üniversitesi - Bozüyük Meslek Yüksek Okulu Seramik Bölümü (Ön Lisans, 2001)

orhan@sam.org.tr

Ferhat Polat
Tekniker
  • Güzel Sanatlar Fak. Seramik Bölümü, Lisans 2007

ferhat@sam.org.tr

Standart Test Laboratuvarı Personeli

Erkan Sarın
Tekniker / Seramik Teknikeri / Standart Test Lab. Sorumlusu
  • Anadolu Üniversitesi - Bozüyük Meslek Yüksek Okulu Seramik Bölümü (Ön Lisans, 1994)

erkan@sam.org.tr

Efkan Kara
Laboratuvar Teknikeri
  • Düzce Üniversitesi, Düzce MYO Makine (Önlisans, 2011)

efkan@sam.org.tr

 

İdarî Kadro

Ayşe Taşkın
Özlük İşleri ve Satınalma Sorumlusu
  • Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü (Lisans 2002)
Kübra Önce
Yönetici Asistanı
  • Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi  (Lisans, 2017)
  • Anadolu Üniversitesi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (Ön lisans, 2023)

kubra@sam.org.tr

analiz@sam.org.tr